О НАС

Компанія Kemichal вже більше півстоліття виготовляє лако-фарбові матеріали для дерева та МДФ.  займає лідируючу позицію серед компаній, що створюють продукцію,  Kemichal  що використовується в секторі професійної деревообробки, виробництві меблів та столярних виробів, забезпечує своїх клієнтів високою якістю продукції та послуг. Завдяки сучасному  логістичному центру, розташованому в Італії, термін доставки коротший, а задоволеність клієнтів значно вище. Компанія має власну лабораторію з сучасним обладнанням для тестування 
 продукції та забезпечення контроля якості.
Пропозиція компанії включає цілу гаму матеріалів на водній основі та розчинниках для внутрішнього та зовнішнього використання як для малих так і для великих виробництв. 
Висока якість лако-фарбових матеріалів та відмінна повторюваність рецептів забезпечуються використанням високоякісної сировини, що постачається світовими лідерами хімічної  промисловості, сучасним обладнанням та участю у виробничому процесі висококваліфікованих  фахівців. Підтвердженням є міжнародний сертифікат ISO9001, що гарантує ефективну систему управління процесами, контроль сировини та готової продукції на кожному етапі виробництва. 

Безымянный-2.jpg